Acest job a fost publicat acum peste 40 de zile și e posibil să nu mai fie actual...
1

candidat

Full-time Asistenti medicali generalisti Bucuresti

la în Bucuresti, RO

Cerinte:
• Studii de specialitate
• Certificat de membru (ALP) si Asigurare MALPRAXIS valabile
• Experienta constituie un avantaj

Disponibiliate
• Abilitati de comunicare, empatie, orientare spre nevoile pacientului, atitudine pozitiva, promptitudine in realizarea sarcinilor, seriozitate, abilitati de munca in echipa, proactivitate, implicare

Responsabilitati:
• Recolteaza probe pentru diverse analize medicale;
• Efectueaza proceduri medicale si tratamente la recomandarea medicului;
• Pregateste cabinetele medicale cu tipizatele si consumabilele medicale necesare desfasurarii consultatiei;
• Pregateste instrumentarul, aparatura necesara si asista medicul pe durata interventiilor si procedurilor medicale.

Oferta:

Mediu de lucru placut intr-o echipa tanara

Sustinere in dezvoltarea profesionala

Posibilitate de avansare.