Acest job a fost publicat acum peste 40 de zile și e posibil să nu mai fie actual...
1

candidat

Full-time Agenti call center Bucuresti!

la Confidential (Oriunde)

Responsabilitati:

Promoveaza produsele si serviciile companiei in toate apelurile eligibile;
Identifica nevoia clientilor potentiali si subliniaza beneficiile produselor si serviciilor ;
Identifica corect si gaseste cele mai bune solutii pentru client si companie;
Pregateste informatiile necesare procesului de negociere.

Cerinte:

Abilitati de vanzare si negociere;
Bune abilitati de comunicare;
Cunostinte de limba engleza;
Experienta anterioara in domeniu reprezinta avantaj, insa nu este o conditie obligatorie.

  • Interviu online
  • Care sunt calitatile ce te reprezinta pentru postul prezentat?
  • Care sunt asteptarile salariale pentru postul prezentat?